#DigitalnaSolidarnost

#DigitalnaSolidarnost #OstaniKodKuce

U obrazovnom centru Softline, koji je zvanični predstavnik za obuke, polaganja i izdavanje sertifikata za ADOBE, AUTODESK, MICROSOFT možete slušati obuke kod instruktora koji su za skoro dve decenije obučili oko 1000 domaćih i stranih preduzeća, veliki broj državnih institucija, kao i nekoliko desetina hiljada pojedinaca iz Srbije i inostranstva.
U znak digitalne solidarnosti nudimo vam besplatne kurseve: Uvod u HTML, Windows & Power Point, Animate i Autocad 2D osnove. Sva predavanja izvode se uživo preko virtuelne učionice i podrazumevaju aktivnu interakciju sa predavačem. Tokom časova radite primere, postavljate pitanja uživo predavaču, a nakon časova možete odgledati predavanje koliko god puta želite. Ako imate nedoumice prilikom izrade domaćih zadataka, u ćaskanju/četu možete postaviti pitanje predavaču i on će vam sledeći čas pomoći.
Na najefikasniji način STEKNITE PRAKTIČNA ZNANJA ZA BUDUĆNOST KAKVU ŽELITE.

TERMINI besplatnih obuka:

  • 13.4.2020. HTML 10:30h 15 školskih časova (5 dana po 3 školska časa)
  • 13.4.2020. Windows i Power Point 13:00h 15 školskih časova (5 dana po 3 školska časa)
  • 13.4.2020. Animate 13:00h 15 školskih časova (5 dana po 3 školska časa)
  • 13.4.2020. Autocad 2D 16.30h 15 školskih časova (5 dana po 3 školska časa)

Kontakt Forma


code

Comments